Salesforce

Learn more about Salesforce.com's award winning CRM

Darmowa 30 dniowa wersja próbna Salesforce.com CRM

No Downloads. No Software to Install

To najszybciej rozwijający się system CRM, dostępny w „chmurze”. Bez serwerów, bez instalowania aplikacji, Cloud Computing w czystej postaci. Oprogramowanie działa w wielu wersjach językowych. Dostępna polska wersja systemu Salesforce ułatwi upowszechnienie systemu w Polsce.

Salesforce.com to światowy lider rozwiązań CRM oraz Cloud Computing. Aplikacje dostępne są w modelu „Software as a Service” (SaaS). Do ich działania nie potrzeba serwerów, ani instalowania oprogramowania. Wystarczy przeglądarka internetowa. Oprogramowanie działa w wielu wersjach językowych, dostępna jest również od pewnego czasu polska wersja systemu Salesforce.

Więcej informacji o naszych usługach dotyczących Salesforce znajduje się w menu Usługi.

Więcej informacji o rozwiązaniach Salesforce.com CRM w zakresie wsparcia sprzedaży oraz wsparcia serwisu znajduje się w menu Sales Cloud i Service Cloud

.

Więcej informacji na temat o oprogoramowaniu w chmurze znajduje się w menu Cloud Computing.

Sales Cloud

Sales Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do obsługi procesów sprzedaży i około-sprzedażowych. Dzięki niej pracownicy działu sprzedaży są znacznie bardziej produktywni. Mogą zająć się tym czym powinni: sprzedażą!

System gromadzi w jednym miejscu wszystkie potrzebne narzędzia, aby ułatwić i zautomatyzować pracę przedstawicieli handlowych i innych pracowników działu handlowego.

Oto prezentacja w języku angielskim wyjaśniająca w przyst��������������������������pny  spos��b, jak Sales Cloud rewolucjonizuje pracę:

Service Cloud

Service Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do procesów obsługi klienta. Dzięki niej obsługa klienta jest nowoczesna i znacznie bardziej produktywna.

Użytkownicy systemu mają pełny zestaw informacji w jednym miejscu. Pozwala to obsługę klienta „w czasie rzeczywistym”.

Oto prezentacja w języku angielskim wyjaśniająca w przystępny  spos��b, jak Service Cloud rewolucjonizuje pracę

Wersja Winter ’14

Dostępna jest już nowa wersja Winter ’14, która udost��pnia szereg nowych funkcjonalności oraz wiele zmian w już znanych elementach. Widać, że zespół SFDC pracowicie spędził ostatnie kilka miesięcy: Spersonalizowana strona logowania, Custome Actions, Dalsze usprawnienia Chatter’a. Szczególne wrażenie robi API dla analizy danych pozwalające na budowanie własnych aplikacji analitycznych, np przy użyciu Google Charts.
Dokładne informacje dostępne są tutaj.

A oto film prezentujący w sugestywny sposób, co mamy nowego:

Opis w formacie PDF nowych funkcjonalności tej wersji dostępny jest tutaj.

Free Trial