Salesforce dla sektora MSP

Salesforce jest doskonałym rozwiązaniem dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
.Gemini Cloud - Salesforce Partner

Zwiększ przychód o 28%

Zwiększ sprzedaż. Śledź wzrost sprzedaży i realizację celów w czasie rzeczywistym. Nie marnuj czasu na przeszukiwanie akruszy i majli.
Informacje o postępach negocjacji są dostępne na bieżąco, nawet gdy jesteś w drodze.

Zwiększ produktywność sprzedaży  o 36%

Bez instalacji i zbędnego sprzętu komputerowego. Zarządzaj swoimi kontaktami, zadaniami, sprzedażą, sprawami serwisowymi.  Masz dostęp do tych samych narzędzi biznesowych, co firmy klasy enterprise oraz do infrastruktury z najwyższym poziomem zabezpieczenia. Masz dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu.

Zwiększ zadowolenie klientów o 37%

Twoi klienci będą zachwyceni kompletnością i aktualnością danych, jaką dyspozujesz w trakcie kontaktu z nimi. Możesz obsługiwać swoich klientów używająć wielu kanałów komunikacyjnych w trybie 24/7.

Zwiększ wydajność procesów o 83%

Połącz swój back office, front office i pozostałe aplikacje w celu uzyskania kompletnego obrazu swojej firmy. Osiągaj więcej mniejszym wysiłkiem i koncentruj się na tym, co jest naprawdę istotne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących implementacji Salesforce.com, tworzenia oprogramowania w chmurze lub innych naszych usług prosimy o kontakt:.
*These fields are required.

.

Gemini Cloud świadczy usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing (Infrastructure-as-a-Service, Platform-as-a-Service, Software-as-a-Service).
Od 2010 roku współpracujemy z firmą Salesforce.com, której jesteśmy zarejestrowanym partnerem. To partnerstwo pozwala nam na dostarczanie wiodących i najbardziej innowacyjnych rozwiązań w obszarze technologii Cloud Computing.

.