O nas

Gemini Cloud to dział firmy Gemini Business Solutions obecnej na rynku IT od 1995. Świadczymy usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing (Infrastructure-as-a-Service, Platform-as-a-Service, Software-as-a-Service).

Od 2010 roku współpracujemy z firmą Salesforce.com, której jesteśmy zarejestrowanym partnerem. To partnerstwo pozwala nam na dostarczanie wiodących i najbardziej innowacyjnych rozwiązań w obszarze technologii Cloud Computing.

Pomagamy naszym klientom w zakresie rozwiązań SalesCloud, ServiceCloud, aplikacji stworzonych na platformie Force.com oraz rozwiązań firm trzecich dostępnych na platformie AppExchange. Oferujemy pełne wsparcie od analizy przedwdrożeniowej, poprzez integrację i  uruchomienie systemu, aż do utrzymania systemu produkcyjnego.

Naszą wizytówką są referencje naszych klientów:

Pragniemy polecić Gemini Cloud jako firmę profesjonalną i gotową na nowe wyzwania z kreatywnym i skutecznym w działaniu zespołem.” – Barbara Kur – Kierownik Projektu w DPD Polska Sp. z o.o.

Miałem przyjemność współpracować z Gemini Cloud, kt��rej zespół cechuje się bardzo dobrymi umiejętnościami analitycznymi i zdolnością szybkiego rozumienia procesów biznesowych, co pozwala na sprawną realizację projektów.��������������������� – Micha�������� Kudra – Dyrektor ds. IT w CWS-boco Polska sp. z o.o.